7. Małopolska Akademia Talentów

27 czerwca - 4 lipca 2021


kalendarium
  • Koncert w Łącku - INAUGURACJA 7. MAŁOPOLSKIEJ AKADEMII TALENTÓW
  • Wykonawcy: Pedagodzy, studenci i zaproszeni goście
  • W programie: J. Offenbach, J. S. Bach, M. Reger, G. B. Platti
  • Miejsce: Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela
  • Godzina: 19:00
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Monika Würsten (wiolonczela), Piotr Filek (fortepian)
  • W programie: A. Schnittke, S. Rachmaninow 
  • Miejsce: Dom Katechetyczny im. Jana Pawła II w Łącku
  • Godzina: 18:00
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Daniel Rożek, Xiao Tang (fortepian)
  • W programie: F. Chopin, R. Schumann, K. Szymanowski
  • Miejsce: Dom Katechetyczny im. Jana Pawła II w Łącku
  • Godzina: 18:00
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Duo del Gesú: Arnaud Kamiński (skrzypce), Krzysztof Komendarek-Tymendorf (altówka)
  • W programie: Franz Anton Hoffmeister, Louis Charles Ragué, Antonio Bartolomeo Bruni
  • Miejsce: Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela
  • Godzina: 18.45
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Koncert pianistów i pianistek Małopolskiej Akademii Talentów
  • W programie: J. Garścia, J. Burgmuller, J. S. Bach, P. Czajkowski, F. Chopin, I. Moscheles, J. Brahms, A. Skriabin, R. Statkowski, S. Rachmaninov, I. J. Paderewski
  • Miejsce: Dom Katechetyczny im. św. Jana Pawła II w Łącku
  • Godzina: 18:00
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Studenci i pedagodzy Małopolskiej Akademii Talentów
  • W programie: H. Wars, L. Boccherini, C. Franck, F. Liszt, J. S. Bach, W. A. Mozart, F. von Flotow, F. Bridge, F. Kreisler
  • Miejsce: Amfiteatr na Jeżowej
  • Godzina: 18:00
  • W świecie bluesa i tanga
  • Wykonawcy: Cracow Duo: Jan Kalinowski (wiolonczela), Marek Szlezer (fortepian)
  • W programie: Astor Piazzolla, José Bragato, Szymon Laks, Aleksander Tansman
  • Miejsce: Muzyczna Owczarnia, Jaworki
  • Godzina: 20:15
kalendarium
  • Koncert finałowy kursów muzycznych 7. Małopolskiej Akademii Talentów
  • Wykonawcy: Studenci i pedagodzy
  • W programie: F. Kreisler, H. Wieniawski, J. Sibelius, F. Liszt, F. Kummer, W. A. Mozart, A. Chaczaturian, G. P. Telemann, L. Dursoir 
  • Miejsce: Dom Katechetyczny im. św. Jana Pawła II w Łącku
  • Godzina: 18:00