3. Małopolska Akademia Talentów

18 czerwca - 9 lipca 2017


kalendarium
  • Koncert Inaguracyjny w Tymbarku
  • Wykonawcy: Marek Szlezer (fortepian)
  • Miejsce: Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st.
  • Godzina: 16.00
kalendarium
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Pedagodzy prowadzący kursy muzyczne; Orkiestra Szkoły Muzycznej I st. w Łącku, solo - Rafał Talarczyk, dyrygent - Krzysztof Madziar
  • Miejsce: Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela
  • Godzina: 19.00
kalendarium
  • Recital fortepianowy
  • Wykonawcy: Laureat nagrody specjalnej II Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Pianistów „Chopin pod Wawelem”, Gajusz Kęska, Marek Szlezer
  • Miejsce: Hala sportowo-widowiskowa w Łącku
  • Godzina: 18.00
kalendarium
  • Koncert w Żegocinie
  • Wykonawcy: Messages Quartet: Małgorzata Wasiucionek (skrzypce), Oriana Masternak (skrzypce), Maria Dutka (altówka), Beata Urbanek-Kalinowska (wiolonczela) oraz Marek Szlezer (fortepian)
  • Miejsce: Sala koncertowa Szkoły Muzycznej I st.
  • Godzina: 18.00
  • Koncert w Piwnicznej Zdroju
  • Wykonawcy: Klaudia Strączek, Gajusz Kęska
  • Miejsce: Sala widowiskowa MGOK
  • Godzina: 19.00
kalendarium
  • Koncert w Starym Sączu
  • Wykonawcy: Cracow Duo: Jan Kalinowski (wiolonczela), Marek Szlezer (fortepian)
  • Miejsce: Sala kinowo-koncertowa
  • Godzina: 19:00
  • Fortepian i kameralistyka fortepianowa
  • Wykonawcy: Uczestnicy oraz pedagodzy Kursów Muzycznych
  • Miejsce: Hala sportowo-widowiskowa w Łącku
  • Godzina: 19:00
kalendarium
  • Muzyka baroku i wczesnego klasycyzmu
  • Wykonawcy: Uczestnicy i pedagodzy kursów muzycznych w Łącku
  • Miejsce: Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela, Łącko
  • Godzina: 18:45
kalendarium
  • Koncert w Limanowej
  • Wykonawcy: Cracow Duo: Jan Kalinowski (wiolonczela), Marek Szlezer (fortepian) oraz Aleksandra Dyba (perkusja), Marek Kalinowski (kontrabas)
  • Miejsce: Sala koncertowa Limanowskiego Domu Kultury
  • Godzina: 19:00
  • Koncert w Łącku
  • Wykonawcy: Uczestnicy oraz pedagodzy kursów muzycznych w Łącku
  • Miejsce: Amfiteatr na Jeżowej
  • Godzina: 19.00
kalendarium
  • Koncert w Szczawnicy
  • Wykonawcy: Joanna Radziszewska (sopran), Gajusz Kęska (fortepian)
  • Miejsce: Altana muzyczna w Parku Dolnym
  • Godzina: 17.00
  • Koncert w Krościenku nad Dunajcem
  • Wykonawcy: Uczestnicy i pedagodzy Kursów Muzycznych
  • Miejsce: Amfiteatr ,,Pod Wierzbą"
  • Godzina: 19.00
  • Koncert w Jaworkach
  • Wykonawcy: Cracow Duo: Jan Kalinowski (wiolonczela), Marek Szlezer (fortepian) oraz Aleksandra Dyba (perkusja), Marek Kalinowski (kontrabas)
  • Miejsce: Muzyczna Owczarnia
  • Godzina: 20.00
kalendarium
  • Koncert Finałowy
  • Wykonawcy: Małgorzata Wasiucionek (skrzypce), Oriana Masternak (skrzypce), Maria Dutka (altówka), Beata Urbanek-Kalinowska (wiolonczela), Iwona Glinka (flet), Jan Kalinowski (wiolonczela), Gajusz Kęska (fortepian), Marek Szlezer (fortepian), Klaudia Strączek (fortepian), Małgorzata Tęczyńska-Kęska (dyrygent), Orkiestra Małopolskiej Akademii Talentów, Rafał Talarczyk - solo, Krzysztof Madziar - dyrygent, Orkiestra Szkoły Muzycznej w Łącku
  • Miejsce: Hala sportowo-widowiskowa, Łącko
  • Godzina: 19.00
kalendarium
  • Koncert w Szczawnicy
  • Wykonawcy: Marek Szlezer (fortepian)
  • Miejsce: Altana muzyczna w Parku Dolnym
  • Godzina: 17.00
kalendarium
  • Koncert w Limanowej
  • Wykonawcy: Gajusz Kęska (fortepian), Marek Szlezer (fortepian)
  • Miejsce: Sala koncertowa Limanowskiego Domu Kultury
  • Godzina: 17:00
  • Koncert w Jodłowniku
  • WykonawcyMessages Quartet: Małgorzata Wasiucionek (skrzypce), Oriana Masternak (skrzypce), Mateusz Wasiucionek (altówka), Beata Urbanek-Kalinowska (wiolonczela)
  • Miejsce: Szczyrzyc
  • Godzina: 19:00